Blogas

Interviu "Kas yra gera interneto svetainė"?

Įsivaizduokite, kad turite vieną vienintelį klausimą, tarkime, kada šiandien iš Trakų į Vilnių važiuoja paskutinis traukinys, arba iki kelintos valandos dirba maisto parduotuvė šalia jūsų namų, arba kaip rasti namus, į kuriuos persikraustė jūsų draugė? Greičiausiai jungiate kompiuterį, atsidarote interneto naršyklę ir suvedat kokios nors svetainės adresą. Kartais įžengus į nevykusią svetainę apima neviltis – visko tiek daug, kad pats velnias koją nusilaužtų. Pateikiame kelis patarimus, ką daryti, kad jūsų svetainėje lankytojai rastų atsakymus į savo klausimus.

Kaip sukurti interneto svetainę nemokamai

Rodome visus žingsnius kaip sukurti svetainę savarankiškai iki pilno paleidimo.

Galimos problemos užsisakant ir turint interneto svetainę

Svetainės gali atrodyti panašiai, o kūrėjų pažadai gali būti skambūs, tačiau būtina prieš svetainės kūrimą įvertinti tai, kas vėliau lems jūsų patirtį ir sėkmę.

Ar jūsų įmonėje projektų valdymas vis dar vyksta el. pašte?

Interneto svetainė (platforma, sistema, servisas) Asana.com leidžia valdyti projektus žymiai greičiau ir patogiau.

Rekomenduojamos svetainės ir įrankiai

Online servisų ir programų sąrašas verslui ir asmeniniam efektyvumui.

Kaip sukurti efektyvų reklaminį tekstą ar banerį? Su pavyzdžiais

Efektyvi reklama — tokia, iš kurios gausite maksimalią grąžą (ROI — return on investment) iš savo interneto svetainės ar kitos platformos.

SSL sertifikatai — kaip įdiegti nemokamai

Kaip paruošti svetainę, kad ji veiktų su https protokolu su SSL sertifikatu. Būtina sąlyga, norint atitikti GDPR (BDAR) reikalavimus.

Prastos vartotojo sąsajos pavyzdys

Žaidimas, kuris iliustruoja, kaip neaiškūs sąsajos elementų pavadinimai ir grafiniai sprendimai apsunkina lankytojo kelią iki tikslo.

Kas yra backlink'ai? Kokia iš jų nauda?

Backlink lietuviškai – atgalinė nuoroda. Kalbant aiškiau – nuoroda į bet kurį jūsų svetainės puslapį, patalpinta kitos svetainės bet kuriame puslapyje.

Kaip padaryti nemokamą įmonės el. paštą su jūsų domeno galūne

Interneto svetainė, kurioje galėsite nemokamai sukurti firminį el. paštą ...@example.com, kur example.com yra jūsų domenas.

Užsisakykite svetainės kūrimą,
esame patikimas partneris ir saugus pasirinkimas

Siųsti užklausą
Užsisakyti svetainę