Apie mus

Didiname verslų efektyvumą nuo 2003 metų

Istorija

Mes pradėjome kurti svetaines, kai internetas Lietuvoje, galima sakyti, tik atsirado: 2003 metais. Tais pačiais metais atsirado turinio valdymo sistema Wordpress ir įsikūrė svetainių talpinimo kompanija Interneto vizija, kuri šiuo metu yra lyderė.

Mums teko matyti daugybės trendų atsiradimą ir išnykimą.

Specializacija

Turime labai siaurą specializaciją: reprezentacinių svetainių kūrimas įmonėms ir organizacijoms.

Dar siauriau ir kas mus skiria nuo kitų: kuriame verslo "pakuotę" — pristatome verslus ir organizacijas taip, kad jie būtų aiškūs klientams ir kad būtų lengva priimti sprendimą kreiptis dėl paslaugų ar pirkti produktus.

Viskas kaip prekybos centre: parduotuvių lentynose tūkstančiai prekių kovoja dėl pirkėjų dėmesio. Tas pats vyksta verslo aplinkoje: tūkstančiai įmonių nori klientų, o daugiau dėmėsio ir pinigų sulauks tos, kurios geriau pristatytos ("įpakuotos").

Principai

Nuo pat veiklos pradžios vadovaujamės principais, kurie nesikeičia:

  1. Siekiame klientų komercinės sėkmės
  2. Efektyvus darbas: optimizuojame tiek savo procesą, tiek jūsų darbą su svetaine
  3. Patogumas ir aiškumas
    Išsamiau

Patirtis

Sukurėme virš 500 svetainių ir dirbome su užsakovais iš Lietuvos, Didžiosios Britanijos, Danijos, Norvegijos, Rusijos ir net Afrikos.

Projektai, kuriuos darėme: NT svetainės, interneto parduotuvės, asociacijų svetainės, didmeninė prekyba, automobiliai, statyba.

Kaip dirbame?

Analizuojame verslą: per susitikimą užduodame daug klausimų ir ištraukiame esenciją, kurią pristatome aiškiai ir paprastai svetainėje, kad tai, kas padarė įspūdį susitikimo metu, būtinai atsidėtų ir jūsų klientų mintyse.

Jums iš esmės nieko daryti nereikia: užtenka atsakyti į klausimus. Jūsų atsakymai virs profesionalia verslo pakuote.

Užsisakykite svetainės kūrimą,
esame patikimas partneris ir saugus pasirinkimas

Siųsti užklausą
Užsisakyti svetainę