Interneto svetainių
kūrimo kursai

 • Kurso pabaigoje turėsite savo užbaigtą svetainę
 • 99% praktikos ir šiek tiek teorijos
 • Be programavimo, išmokti galės kiekvienas
 • Maža grupė iki 5 žmonių
 • Papildomas privatus užsiėmimas kiekvienam dalyviui

Registruotis

Šiandien yra daug įrankių, kurie leidžia sukurti svetainę be Fotošopo, specialaus pasiruošimo ir visiškai išvengiant programavimo, tad belieka išmokti, kaip tai veikia. Po šio trumpo kurso jūs su 100% garantija ir be streso mokėsite sukurti paprastą reprezentacinę estetišką svetainę.

Kaina

 • Iki spalio 18: 390 € Registruotis
 • Nuo spalio 19: 490 €
 • Kursų pradžios dieną (spalio 28 d.): 550 €

Laikas

 • Pradžia spalio 28 d.
 • Iš viso 6 užsiėmimai
 • Pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 19 iki 21 val.

Vieta

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
Gedimino pr. 51, Vilnius

Kas veda kursus?

Užsiėmimus veda dizaineris ir svetainių kūrėjas Roman Ustinovič, įmonės "Optimalus verslas" savininkas.

Romanas turi 16 metų patirtį kuriant interneto svetaines. Jo įmonės pagrindinė veikla: reprezentacinių interneto svetainių kūrimas įmonėms.

Ko išmoksite?

Per kursus išmoksite be programavimo kurti interneto svetaines su populiariausia pasaulyje turinio valdymo sistema Wordpress. Užsiėmimai yra 99% praktiniai, todėl po kursų jau mokėsite savarankiškai kurti interneto svetaines. Kursu metu pilnai sukursite savo svetainę.

Išmoksite ne tik technikos, bet ir suprasite lankytojų elgesį, žinosite, kaip rašyti efektyvius tekstus ir kaip kurti efektyvų dizainą.

Pagrindinė užduotis — išmokti kurti efektyvias interneto svetaines.

Mokinių atsiliepimai

Grafikos dizainerė Julija Grauzdytė

Sukurta svetainė: www.julijosdizainas.lt

Manau pagrindinis supratimas apie įgytas žinias atsiranda tuomet, kai akis į akį susiduriame su tų žinių praktiniu pritaikymu.

Visas kursuose įgytas žinias įvertinau savarankiškai kurdama savo internetinę svetainę. Esu iš tų žmonių, kurie nori turėti kuo daugiau laisvės kūrybai ir neapsiriboti šablonais, o tai, žinoma, reikalauja daugiau žinių. Kurdama savo svetainę ne kartą keičiau svetainės išdėstymo struktūrą, dizaino sprendimus. Galiu drąsiai teigti, kad kursuose gavau tai ko ir norėjau: išmokau TVS pagrindus ir kas man buvo labai aktualu, pritaikyti savo sukurtą dizainą svetainei.

Jeigu Jūs skaitote atsiliepimus Jus gali dominti klausimas, kodėl aš ėjau į kursus. Kadangi esu baigusi grafikos dizaino specialybę ir turiu web dizaino kūrimo žinių, norėjau išmokti tas žinias pritaikyti pačiai kuriant internetines svetaines.

Jus gali dominti taip pat, kodėl aš pasirinkau būtent OPTIMALUS VERSLAS rengiamus kursus, tuo labiau kad aš gyvenu Kaune

Apie šiuos kursus neturėjau jokių išankstinių žinių, nebuvau girdėjusi jokių atsiliepimų. Kaip ir daugelis, radau juos internete. Pagrindinis aspektas, kuris lėmė mano pasirinkimą, tuo labiau, kad reikėjo įvertinti, kad kursai vyksta Vilniuje, o aš gyvenu Kaune ir tai keliariopai padidina investicijas į žinias, buvo tas, kad kursus rengia ne teoretikas, o praktikas, turintis ilgametę patirtį ir dirbantis šį darbą nuolat. Savo sprendimu nesigailiu ir tikiu, kad ateityje tikrai atsipirks mano išlaidos.

Dar norėčiau paminėti, kad kursuose yra pateikiamos praktikoje iškart pritaikomos žinios, informacija yra pateikiama aiškia kalba (be nesuprantamų frazių, informatinio žargono). Kursus vedantis mokytojas yra malonus ir nuoširdžiai stengiasi, kad mokiniai iš tikrųjų gerai išmoktų pamokas. Aišku dar reikia ir noro bei pastangų tas žinias priimti.

Iki pabrangimo liko

Artimiausių kursų pradžia: spalio 28 d. Vilniuje

Kaina iki spalio 18 d.: 390 €, vėliau 490 € ir 550 €

Registruotis į kursus