Svetainių kūrimas

Svetainių kūrimas - TVS WordPress: privalumai ir trūkumai

„WordPress“ variklis yra pripažintas geriausiu tokio tipo varikliu ir gana pelnytai užima lyderio pozicijas tarp visų TVS. Nors iki pusės visų interneto projektų buvo sukurta šiame variklyje, daugelyje šalių jo pozicija yra dviprasmiška. Pavyzdžiui, Lietuvoje, Vilniuje jis negavo tokio pat platinimo kaip JAV ir Vakarų Europoje, o Lietuvoje žiniatinklio valdytojai to taip nepripažįsta. „WordPress“ yra gera ir pastebima daugeliu atžvilgių, tačiau, kaip ir visos kitos TVS, ji turi ir savo unikalių savybių, ir privalumų bei trūkumų, dažnai reikšmingų.

Svetainių kūrimas „WordPress“ - privalumai

Iš karto reikia pastebėti, kad variklis turi nepalyginamai daugiau teigiamų aspektų nei neigiamų, todėl ir pelnė tokį populiarumą. Svarbu tai, kad jis harmoningai sujungia paprastumą, patogumą ir funkcionalumą, kuris pritraukia tiek patyrusius, tiek pradedančius žiniatinklio valdytojus. Svetainių kūrimas šiame variklyje yra vienodai tinkamas kuriant bet kurio dalyko internetinius išteklius, tinklaraščius, nukreipimo puslapius, vizitines korteles ir portfelius.

Svetainių kūrimas „WordPress“

Visas jo pranašumų sąrašas atrodo taip:

  1. Visų pirma, tai yra laisva sistemos bazė. Tai yra absoliutus pliusas, nes jis turi pagrindinę įtaką galutinėms interneto svetainių kūrimo sąnaudoms, kurios prisideda prie mažo ir vidutinio verslo plėtros, ir kaina.
  2. Vaizdinio redaktoriaus buvimas. Administravimo skydelio patogumas yra svarbus momentas, leidžiantis sukurti verslo įrankius ne tik profesionalams, bet ir pradedantiesiems, kuriems tai yra intuityvi.
  3. Vieninga visų pagrindinių svetainės elementų struktūra. Tai yra dar vienas nepaprastas variklio pranašumas, kuris palengvina darbą su patogiu elementų išdėstymu atitinkamose sistemos dalyse.
  4. Skatinimo paieškos sistemose sąlygų laikymasis. Ne kiekviena TVS gali tuo pasigirti, o naudojant „WordPress“ yra daug lengviau laikytis SEO rekomendacijų, nes gerai apgalvota modulinė sistema.
  5. Svetainės kūrimas naudojant šiuolaikinį reaguojantį dizainą. Šiuolaikinis stilius su pritaikomu kuriamos svetainės išdėstymu yra būtina sąlyga ir visuotinai priimtas standartas, ir tai yra variklio pagrindas.
  6. Gebėjimas pakeisti dizainą, neatsižvelgiant į turinį. „WordPress“ leidžia bet kuriuo metu pakeisti svetainės dizainą, nedarant įtakos jos turiniui, ir tai svarbu, jei yra ilgalaikė perspektyva.
  7. Galimybė užbaigti standartinį ir nestandartinį funkcionalumą. Svetainės išorinių duomenų modifikavimas, atsižvelgiant į paieškos sistemų norus, „WordPress“ yra lengvai įgyvendinamas, nes jame yra modulinis išdėstymas.
  8. Periodiškas ir reguliarus sistemos atnaujinimas. Variklio kūrėjai taip pat daro klaidų, sistema nėra apsaugota nuo gedimų, tačiau jos nedelsiant pašalinamos iškart susisiekus su vartotojais.
  9. Nuolatinis vystymasis. Nors CMS pranašumai yra neginčijami ir niekas neabejoja, tačiau tuo nesustojama, nuolat tobulėjant ir tobulėjant, diegiant naujas pažangias funkcijas.

Tinklapių kūrimas „WordPress“ - variklio minusai

Turint visas teigiamas „WordPress“ savybes ir nuopelnus, jis nėra tobulas. Kas ypač kontrastuoja jos pripažinimo ir populiarumo fone, yra kai kuriais aspektais itin neigiama sistemos reputacija. Faktas yra tas, kad šį variklį pasirenka visi be išimties pradedantieji, suvilioti savo paprastumu, šimtais šablonų ir mokėjimo trūkumu. Natūralu, kad be patirties jie kuria daug nepriimtinų klaidų kurdami svetaines, o tai paleidžia šešėlį „WordPress“. Tačiau pati sistema nėra be trūkumų:

  1. Svorio elementai. Daugybė svetainėse įdiegtų modulių ir įskiepių daro juos sunkesnius ir sulėtina apkrovą, o tai savo ruožtu gali paskatinti paieškos sistemas taikyti sankcijas.
  2. Užpildymo sunkumai. Laisvai samdomi darbuotojai nenoriai dirba su „WordPress“, svetainių savininkams sunku rasti tuos pačius tekstų autorius atitinkamose biržose, nes jie nenori užpildyti projektų už minimalų mokestį.
  3. Automatinis pasikartojančių puslapių generavimas. Viena iš visiškai nereikalingų variklio funkcijų, daranti nepaprastai neigiamą poveikį išteklių skatinimui, ir nuolatinis įsikišimas reikalingas norint pašalinti pasikartojančius puslapius.
  4. Nuotraukų kopijų darymas. Įkeliant vaizdus, ​​sistema automatiškai sukuria įvairaus dydžio kopijas, ir tai yra dar viena funkcija, kurios galima visiškai atsisakyti, nes šių vaizdų parinkčių niekam nereikia.
  5. Sunkumai nustatant sinchronizavimą su 1C. Tai nėra tik „WordPress“ trūkumas, bet ir jo Achilo kulnas, atsižvelgiant į tai, kad sinchronizavimas su 1C užima daug laiko, todėl šioje dalyje labiau pageidaujama „Bitrix“.

Reikia pripažinti, kad CMS WordPress atveju ne viskas taip paprasta. Jo teigiamos savybės taip pat gali būti neigiamos, o daugelis jai priskiriamų trūkumų, pavyzdžiui, nesugebėjimas sukurti teisingos nuorodos struktūros ar prasta SEO reklama, yra ne kas kita, kaip mitai.

Užsisakykite svetainės kūrimą,
esame patikimas partneris ir saugus pasirinkimas

Siųsti užklausą
Užsisakyti svetainę