Kas yra gera interneto svetainė?

Gera interneto svetainė greitai ir aiškiai atsako į lankytojo klausimus, o savininkui leidžia pasiekti savo tikslą, pvz. sulaukti skambučio. Kaip tai pasiekiama? Žiūrėkite video.

Lankytojo klausimai ir tikslai

Lankytojas ateina į svetainę su tam tikrais tikslais ir klausimais. Jie gali būti tiesioginiai, tokie kaip "koks įmonės darbo laikas", ir netiesioginiai, tokie kaip "ar galiu pasitikėti šia įmone".

Pagrindinė užduotis projektuojant svetainės struktūrą yra atrasti šiuos klausimus ir sudėlioti juos pagal prioritetus. Vienas iš pavyzdžių kaip juos išsiaiškinti yra patikrinti, ko klientai/lankytojai ieško apie jūsų veiklą:

Matome, kad pirmas populiariausias klausimas yra darbo laikas. Tai reiškia, kad projektuojant svetainę, mes turime įsitikinti, kad darbo laikas yra greitai randamas, pvz. galima jį parodyti pačiame svetainės viršuje: jei galime surašyti kompaktiškai, tuomet iš karto parašyti, jei ne, tuomet įdėti nuorodą "Darbo laikas".

Taip pat matome, kad toliau žmonėms rūpi renginiai, kaina, rekvizitai, reiškia šiuos punktus turime irgi būtinai parodyti pagal prioritetus. Ir svarbu "rekvizitus" vadinti būtent "Rekvizitai", o ne slėpti puslapyje "Kontaktai".

Užsisakykite svetainės kūrimą,
esame patikimas partneris ir saugus pasirinkimas

Siųsti užklausą
Užsisakyti svetainę