Įspūdingas greitis

Virš 90/100 pagal Google testą

Patikrinti šios svetainės greitį

Kodėl svetainių greitis svarbus?

  1. Tyrimai rodo, kad kuo ilgiau užsikrauna svetainė, tuo daugiau procentų lankytojų išeina anksčiau, tad yra mažesnė tikimybė, kad jie užsisakys paslaugas, paskambins ar užpildys užklausos formą, na ir žinoma, svetainės savininkui tai reiškia mažiau pardavimų ir mažiau pelno.
  2. Google suteikia aukštesnį reitingą svetainėms, kurios užsikrauna greičiau. Priežastis ta pati. Kadangi Google nori rodyti tuos rezultatus kurie labiau atitinka ieškančių poreikius, o ilgesnis laiko praleidimas tą ir reiškia — kad lankytojai rado tai, ko ieškojo.

Kaip mes užtikriname maksimalų greitį

  1. Mes nenaudojame nei Wordpress, nei kitos populiarios nemokamos sistemos, kur yra dešimtis įskiepų ir skriptų, ir techniškai tiesiog neįmanoma pasiekti didelio greičio.
  2. Užkraunant puslapius, nėra kreipiamasi į duomenų bazę.
  3. Puslapiai atsidaro kaip PHP failai, arba yra galimybė visus puslapius užkrauti kaip HTML, t.y. greičiausiu įmanomu būdu.
  4. Naudojami tik keli skriptai: Bootstrap (plačiausiai pasaulyje naudojama biblioteka dizaino kūrimui) ar UK Kit ir pagal poreikį vienas ar keli papildomi skriptai.

Kokių rezultatų galima tikėtis?

Mes galime pasiekti rezultatą virš 90 iš 100. Kartais svetainėje būtina naudoti papildomus priedus, tokius kaip Google statistika, tuomet rezultatas gali būti žemesnis, tačiau bet kuriuo atveju, nepaisant skaičių, pati svetainė užsikraus visada greitai.

Užsisakykite svetainės kūrimą,
esame patikimas partneris ir saugus pasirinkimas

Siųsti užklausą
Užsisakyti svetainę