Kokybė

Mūsų naudojama turinio valdymo sistema Drupal nuo 2006 metų nuolat pripažįstama geriausia atvirojo kodo turinio valdymo sistema ir gavo daugybę apdovanojimų. Ji naudojama visame pasaulyje ir su ja sukurtos tokios žymios svetainės, kaip:

Atviras kodas ir griežti standartai reiškia, kad sistema galima naudotis daug metų ir patogiai plėsti be didelių laiko ir pinigų sąnaudų. Tai pat, prireikus, ją gali perimti kitas programuotojas ir pakeisti pagal poreikius.

Ramus darbo procesas

Prieš darbų pradžią sudarome eskizus, kurie leidžia tiksliai suprasti, kaip veiks svetainė, todėl klientai žino, už ką moka pinigus.

Per daug darbo metų išmokome valdyti svetainių kūrimo procesą taip, kad galutinis produktas būtų padarytas laiku ir kokybiškai, o klientas aiškiai žinotų savo užduotis, ir galėtų ramiai laukti rezultato. Skaitykite klientų rekomendacijas.

Svetainių saugumas

Atsarginės duomenų kopijos yra daromos automatiškai kasdien. Tai aktualu, nes praradus duomenis reikėtų kelių darbo valandų ar net dienų jiems atstatyti. Mūsų klientai gali dėl to nesirūpinti.

Garantija visam laikui

Nėra tobulos programos arba interneto svetainės. Net tokie pasaulinio mąsto lyderiai, kaip Microsoft arba Apple — nuolat taiso savo produktų klaidas.

Mes suteikiame nemokamą garantinį aptarnavimą visam gyvenimui — jeigu svetainėse yra pastebimos klaidos, programuotojas jas ištaiso.

Tokią garantiją siūlo ne kiekvienas svetainių kūrėjas, arba siūlo ją ribotam laikui, pavyzdžiui, tik pirmiems metams. Mūsų garantija galioja visą gyvenimą.

Praktiškumas ir ilgalaikiškumas

Mes kuriame ne trumpalaikį madingą ir menišką, bet komercinį dizainą. Laikomės web standartų ir projektuojame svetaines taip, kad jos žengtų kartu su laiku daug metų ir spręstų klientų užduotis.

Mūsų klientams tai reiškia efektyvesnį verslą ir mažesnes išlaidas ateityje.

Užsisakyti interneto svetainę