Garantija

Užsisakykite svetainę iš mūsų ir jūs visiškai nerizikuosite.

Mes užtikriname jūsų pasitenkinimą net 4 garantijomis:

Pirma garantija: geriausia kaina Lietuvoje

Mes išanalizavome konkurentų pasiūlymus: įvertinome kainą, kokybę, patogumą, saugumą, patikimumą, patirtį — ir manome, kad mūsų siūloma paslauga yra geriausia šios kainos kategorijoje. Jeigu jūs rasite analogišką pasiūlymą pigiau, susisiekite su mumis, ir padarysime už tokią pačią kainą, kaip konkurentai.

Antra garantija: svetainė kuriama kartu su jumis

Rezultatas yra progrozuojamas. Mes darome svetainę kartu su jumis ir suderiname dizainą taip, kad jums tiktų.

Trečia: pinigų grąžinimo garantija

Jeigu svetainės kūrimo eigoje jūs suprasite, kad mūsų paslaugos netinka, bandysime išspręsti klausimus ir padaryti viską, kad jums būtų gerai. Jeigu nepavyks, tiesiog grąžinsime jūsų sumokėtą avansą. Per 11 metų darbo turėjome tik 5 tokius atvejus.

Ketvirta garantija: saugumas visam laikui

Per visą laiką, kol svetainė talpinama mūsų serveryje, mes garantuojame jos teisingą veikimą. Jeigu atsiranda techninių klaidų, mes nemokamai jas pataisysime.

Tai pat mes nuolat darome atsargines kopijas: serveryje visi duomenys kopijuojami du kartus per savaitę ir saugoma paskutinės savaitės kopija, be to, papildomai kopijuojame duomenis į išorinį serverį ir išsaugome duomenis kas 3 val., kasdien ir kas savaitę. Kas 3 val. ir kasdien išsaugomas svetainės turinys ir nustatymai, o kas savaitę padaroma pilna kopija ir saugomi net 8 paskutinių savaičių duomenys. Tad jūsų svetainė bus pilnai apsaugota.